Gearbest

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5,48 MB
  • Version 2,1,0
  • Dil İngilizce
  • Firma Gearbest
Yurt dışı alışverişlerinizde güvenebileceğiniz bir isim Gearbest.

 

 Yurt dışından alışveriş yapanların yeni gözdesi. Dolar kurunun artmasıyla birlikte öne çıkan Çin merkezli e-ticaret sitelerinden Gearbest, Türkiye?ye gönderme seçeneği sunmasıyla gönülleri fethediyor. Geniş ürün yelpazesine sahip ve kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabilirsiniz.

 Ülkemizde doların yüksek olması (sürekli de yükselmesi) ve vergilerin yükünden bunalan birçok kullanıcı artık alışveriş yapacağı zaman Türkiye içerisinden almayı tercih etmiyor. Yurt dışına çıkma şansı olmayan kişilerin gözdesi e-ticaret siteleri arasında şu an Çin merkezli siteler yer alıyor. Aliexpress, Alibaba Dealextreme, Banggood gibi birçok Çin menşeli alışveriş sitesi var. Gearbest'de bunlardan biri ancak hizmet noktasında diğer Çinli e-ticaret sitelerinden ayrıldıkları pek çok nokta var. Ürünlerin çoğu için free shipping (ücretsiz kargo) seçeneği sunmaları, Türkiye?ye gönderim, ürünün gümrükte takılması durumunda (çok nadir oluyor) ilgilenilmesi, ürünleri bir aracıyla değil doğrudan kendileri satmaları, hepsinden önemlisi ürünün sorunsuzca adresinize kadar ulaşması.

 Visa, MasterCard, American Express, PayPal, Western Union dahil dünya genelinde geçerli olan kredi ve banka kartlarını kullanabildiğiniz alışveriş sitesi son derece güvenli. Gönül rahatlığıyla kredi kartınızla veya PayPal ile (ülkemize yakın zamanda geleceği konuşuluyor) ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gearbest, 45 gün para iade, 1 sene ücretsiz onarım garantisi ve ürünün hasarlı şekilde size ulaşması veya çalışmaması durumunda yeni ürünün gönderilmesi veya para iadesi gibi diğer Çinli alışveriş sitelerinin sunmadığı alışveriş sonrası hizmetleri sunuyor. Bunların yanında siparişiniz de bir sorun çıkması durumunda ? gerçekten - 7/24 ulaşabildiğiniz, sorununuz çözülene dek uğraşan, ellerinden gelenin fazlasını yapan tabiri yerinde ise harıl harıl çalışan bir müşteri hizmetleri var. Hem alışveriş öncesi hem de alışveriş sonrası ister site üzerinden isterseniz de Facebook Messenger?dan destek ekibine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

 Uygulamayı Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Gearbest indir
DİĞER SÜRÜMLER